Značka autobusů Student Agency mění název, nově bude označena do jednotného grafického a informačního schématu RegioJet. Firma Radima Jančury tak dokončila kompletní přechod celé dopravní divize pod jedno logo. Dopravce věří, že jedna značka bude i více srozumitelná pro zákazníky.

Všechny autobusy Student Agency, patří nyní pod jeden grafický formát s železničními linkami, které firma provozuje v České republice a na Slovensku. RegioJet k tomu i nadále rozšiřuje síť autobusových linek. Od května tohoto roku, vyjedou první spoje mezi Prahou a Trutnovem, prakticky se bude jednat o prodloužení linky mezi Prahou a Hradcem Králové.

Naopak linku z Prahy do Teplic žluté autobusy již neovládnou, od konce března zde jezdí autobusy Arriva Express, Jančura tak zaváhal, ačkoliv v anketě “Kam chcete aby jezdil žlutý autobus” vedlo převážně město Teplice. Další expanzi s novými linkami RegioJet neplánuje, posílí už jen linku z Brna do Českých Budějovic.

I nadále dopravce se žlutými autobusy čelí velmi silnému konkurenčnímu prostředí. Vzestupný počet přepravených cestujících na mezinárodních linkách, ohlásil koncem minulého týdne FlixBus. Tomu naopak sekunduje Eurolines. FlixBus nyní připravuje posílení linek mezi Prahou a Vídní, ale i do Berlína, Mnichova, Paříže, a dále zemí Beneluxu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments