Letošní novinky tohoto výrobce jsou poměrně bohaté. Pochopitelně dochází i zde, k malému posunutí směrem nahoru, nepatrné zdražení ale probíhá téměř u všech výrobců. Nejvíce zdražení ale proběhlo u firem Roco a Fleischmann, které patří do stejné stáje. BRAWA si ale s mírným zdražením udržuje ovšem i velmi vysokou kvalitu, která je za vyšší cenu skutečně reálná. U Roco naopak patrně kvalita jde dolů, což je příčinou přesunu podstatné části výroby do Vietnamu z Rumunka a Slovenska.

Letošní katalog je doslova nabitý novinkami, a to v kategorii osobních vozů MITROPA, chladírenských a plošinových vozů nižších provozních epoch. Takže na své s v katalogu 2021 přijdou na své především modeláři nižších epoch, především pak i té současné VI., a nedávno ukončené V. provozní epochy.

Nelze zde také nezmínit novinky v parní sekci. Už několik let jsou modely parních lokomotiv BRAWA tím lepším, co lze na trhu dostat pro svá modelová kolejiště, pochopitelně si firma kvalitu nechá i zaplatit. Přehled novinek naleznete taktéž v tomto katalogu. V měřítu N 1:160 pak naleznou modeláři tohoto měřítka nášup s modely Ludmilla, která je taktéž přezdívaná jako sestra další sovětské lokomotivy Sergej, obě lokomotivy Sovětský svaz dodával do svých územních satelitů střední a východní Evropy.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments