Dopravní podnik města Brna aktuálně hledá nové zaměstnance a to hned na několik pracovních pozic. V současné době je možné se ucházet o pracovní pozici řidiče tramvají, trolejbusů nebo autobusů. Od dubna také nabízí velmi lákavý náborový bonus.

Měsíční nástupní plat zaměstnance je kolem 30 tisíc korun a další benefity, kterých není málo. Zaměstnanci se mohou těšit na zvýhodněné předplatné jízdenek a to jak pro sebe, tak i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, apod. A hlavně od dubna 2018 je v platnosti nový náborový příspěvek ve výši až 100 tisíc korun.

„Naším cílem je stabilizace současné situace, kdy je obecně nedostatek řidičů. Z toho důvodu byl schválen další benefit pro nastupující řidiče, a to v podobě navazujícího náborového příspěvku, ten může dosáhnout až 100 tisíc korun. Věřím, že se najde dostatek zájemců, pro které se profese řidiče opět stane lukrativní,“ uvedl generální ředitel DPMB Miloš Havránek. Od dubna se tak přihlásilo již několik desítek nových zájemců o povolání řidič tramvaje nebo autobusu.

Dopravní podnik města Brna nezapomněl ani na stávající zaměstnance, kteří dostali tento rok přidáno. Od února se zvedla mzda řidičů v základu o 2150 Kč, u dělníků o 2000 Kč a u ostatních zaměstnanců o 1500 Kč. Toto však není jediné navýšení, které je čeká. Další významné navýšení mezd pro řidiče a dělníky je součástí motivační pohyblivé složky mzdy.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na