České dráhy posílí dopravu o Velikonocích

0

České dráhy v souvislosti s prodlouženým víkendem a volným dnem ve školách o nadcházejícím velikonočním víkendu posílí své spoje. Národní dopravce doplní pravidelné spoje až o několik tisíc míst k sezení navíc. Přesto dopravce doporučuje cestujícím včasný nákup jízdenek a rezervací.

Vedle plánovaných posilových vozů na páteřních tratích např. z Prahy do Ostravy, Vsetína, Starého Města u Uherského Hradiště, Chebu nebo Hradce Králové budou připraveny zhruba dvě desítky vozů pro operativní posílení nejvytíženějších vlaků. Operativní posila probíhá podle počtu rezervovaných míst, proto doporučujeme včasnou rezervaci míst na začátku a konci velikonočních svátků.

V pátek a v pondělí na výlet se Skupinovou víkendovou jízdenkou

Ve sváteční dny, tedy navíc také v pátek a v pondělí, bude platit Skupinová víkendová jízdenka. Také v těchto dnech bude možné podniknout víkendový výlet. Kupříkladu rodina (2 dospělí a až 3 děti do 15 let) zaplatí za jednodenní výlet z Brna nebo z Ostravy do Prahy a zpět při použití Skupinové víkendové jízdenky 699 Kč a včetně veškeré městské dopravy v Praze pak 879 Kč. K výletům lze využít také levnější regionální verzi jízdenek.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments