Vážení čtenáři, včera, tedy 23.sprna 2012 byl vydán článek, který popisoval praktiky v působnosti firmy RegioJet na Slovensku. Autor článku bohužel vycházel z diskuze, která je vedena proti firmě RegioJet na portále www.vlaky.net. Za sebe musím konstatovat, že ačkoliv jsem se postavil za autora článku, a tedy i za našeho redaktora, dehonestačním a lživým kampaním se hodláme rázně vyvarovat.

Autor bohužel neudělal jednu zásadní věc, neověřil si fakta u subjektu, o kterém psal konfliktní článek “KOMENTÁŘ: RegioJet na Slovensku, provozní komplikace a cesta mimo zákon!”. Rád bych tedy touto cestou upozornil, že my, rozhodně žádné štvavé a lživé kampaně na našem portále provozovat a živit nehodláme! Spory mezi bývalým zaměstnancem, kterých nejspíš bude více, si firma RegioJet Radima Jančury, musí vyřešit sama.

Pakliže tedy autor vycházel z tamní diskuze na slovenském portále, nebylo možno jisté skutečnosti ověřit v dalších diskuzích, které vedou ex. zaměstnanci RegioJet Slovensko. Nelze totiž zakládat zveřejněné informace jako ty jediné a pravdivé. Což nejspíš celá diskuze na www.vlaky.net o firmě RegioJet, je štvavou a dehonestační kampaní proti celé firmě, což nemohu jako administrátor obsahově na našem portále tolerovat!

Dle vyjádření mluvčího firmy Aleše Ondrůje, dostaneme kompletní redikci celého článku, aby mohlo být zcela vyvráceno a nebo uvedeno v omyl fakta a argumenty, které v článku autor uvedl, a kde také vycházel z výše uvedeného zdroje informací – ačkoliv se jednalo jen o diskuzní vlákno.

Do této chvíle, tedy 14:33 hod. jsem dostal již v pořadí 56 e-mail kde je mi vyčítáno, že má naše redakce a portál z firmy RegioJet a Student Agency nějaký strach. Musím tedy zmiňované pisatele ubezpečit, že ačkoliv jsem se postavil za autora článku, neb jeho finanční možnosti v případě právního sporu jsou nemožné – tak já osobně se necítím nějak ovlivněn ani zastrašen telefonátem majitele firmy Radima Jančury, případně někoho z jeho právního oddělení.

Za všechny e-maily, které naskakují každou minutu, děkuji. Pokusím se na ně dnes přes noc odpovědět…

Dík za pochopení,

HLAVNÍ ADMINISTRÁTOR

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments