Dnes byla rozšířena mobilní verze stránek o další funkce, které budete mít aktivní na všech mobilních zařízení jako jsou chytré telefony, tablety ap. V současné době prochází celý obsah stránek indexováním, které bude probíhat následujících cca. 6 hodin.

A jaké nové funkce na mobilních zařízení můžete používat? Předně je to plnohodnotný responzivní design druhé generace, jsme jediný portál v tomto oboru, který takové zobrazení nabízí. Jelikož od ledna budeme součástí velké komunitní sítě fotobanky Reuters a GettyImages, budeme zobrazovat fotografie ve vysokém rozlišení v mobilních zařízení, to již můžete otestovat nyní!
Fotografie tak můžete v článku zvětšit na svých LCD jedním pohybovým gestem.

Mobilní verze stránek FIRENET.cz nabídne i historii již prohlédnutých témat / článků, tu naleznete pod gestem – přejetí prstu z pravé částí LCD do levé, kde se Vám naásledně zobrazí karty již prohlédnutých článků.
No a nakonec můžete prohlédnuté články plnohodnotně sdílet na sociálních sítích, či poslat na libovolný e-mail.

Mobilní verzi stránek hodláme i nadále rozšiřovat, a to o funkce do kterých se budete moci zapojit i Vy. Jedná se o krizové zpravodajství v době povodní, případně sněhových kalamit – ve kterém máme jako jedni z mála vysokou čtenost díky aktuálnosti.
Krizové zpravodajství bude v mobilní verzi nabízet mapy, kam bude možné zasílat aktuální obsah přímo od Vás z terénu, který se následně bude zobrazovat i na stránkách portálu FIRENET, a mnohé další.

Během noci ještě ohledně prvních vylepšených funkcí v mobilní verzi, zkusíme zhotovit malý video-návod. O dalších novinkách na portále FIRENET.cz, ale i v mobilních verzích, případně dalších podstránek které chystáme – Vás budeme seznamovat v samostatené sekci magazínu..,

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments