Firma NOCH uvedla v minulých dnech do prodeje řadu novinek ve svém výrobním programu. Zejména pak sérii několika staveb z kartonového papíru. Po firmě BUSCH ad. je Noch v produkci a vlastní obchodní značce Laser Cut minis dalším rozšířením sortimentu s tímto materiálem.

Kompletní sortiment z kartonového papíru si někdy podrobně představíme. Připravujeme pro Vás mj. i online katalog NOCH 2011 – na webu v dohlednu budeme prezentovat! Laserem vytvářené produkty umí Noch velice dobře. Jako startovní a zároveň i prezentační produkt – uvedl sérii civilních staveb spíše venkovského charakteru (více v katalogu 2011).

Tento sortiment je vnitřně již zcela začerněn, tím se zabraňuje pronikání uvnitř umístěných SMD a LED osvětlení skrze imitaci zdiva. V katalogu 2011 lze ovšem nalézt řadu zajímavých novinek, především kartonového soritmentu. Pokud se nejedná o civilní stavby, dále tedy Laser Cut minis rostlinářství Noch, (více v článku: Laserem tvořené rostlinářství od firmy Noch (1.) případně: Laserem tvořené rostlinářství od firmy Noch (2.))

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments