Firmu JM Model není třeba nikterak sáhodlouze představovat. Známe ji především v portfóliu s výrobou precizních stromků a pouličního osvětlení – lamp. Nyní tento výrobce uvedl na trh pro krajináře celkem zajímavou novinku, přechodové mostky a lávky pro tvůrce cest a stezek.

Jedná se tedy o doplněk přímo pro krajináře, kteří se zabývají více detaily ze svého kolejiště, než samotným železničním provozem. Firma uvedla do prodeje celkem 9 kusů mostků a lávek pro obé základní domácí modelová měřítka. Jednotlivé artikly nemají číselná označení jako ostaní prodejci, ale jsou specifikována písmennou sérií. Vždy jde o model široký / úzký.

Ceny pro obě modelová měřítka začínají na hladině 75,- Kč a končí v maximální, tedy 125,- Kč což jsou ceny více než přijatelné! JM Model tento celkový „set“ vyrábí technologií Laser Cut. S technologií laserového vyřezávání přišel před rokem jako první velký hráč na trhu s florou a doplňky, NOCH z německa.O obsáhlém sortimentu firmy NOCH už bylo v Magazínu psáno mnohokrát: Laserem tvořené rostlinářství od firmy Noch (1.)

JM Model tentokrát použil vyřazávání z překližky, tím jsou tyto modely odolnější a jen tak lehce se nemohou poškodit, ať již při samotném sestavení, tak i v domácím kolejišti. Stavebnice mají podrobný návod na sestavení – pro oddělování jednotlivých částí používejte ostrý modelářský skalpel, nikoliv žiletkový nůž – má širší řeznou plochu!

 

ANKETA: Zabýváte se detailnějším krajinářstvím? …tedy tvorbou krajiny.

{acepolls 1}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments