Černozlaté vlaky dopravce Leo Express, zavádí bezhotovostní platby za své jízdenky v systému PAYU. Jedná se o převod odeslaných a přijatých peněz v tzv. reálném čase. Dopravce tak může díky novým technologiím přilákat více cestujících do svých vlaků, a o tom by celá strategie měla být ze základu. PAYU je zcela bezpečný on-line platební systém pro převod peněz z libovolného bankovního účtu bez nutnosti použití platebních karet.

Podmínkou pro užití služby je vlastnění bankovního účtu v korunové měně. Jiné měny zatím systém PAYU neumí. Leo Express dále uvádí, že není nutné vyplňovat žádné formuláře ani registrace do platebních systémů dle druhu Banky. Platby z účtu na účet probíhají totiž v reálném čase formou zjednodušeného bankovního převodu, kdy je zákazník systémem přesměrován přímo na stránku internetového bankovnictví své banky, kde provede přihlášení dle svých zvyklostí a systému banky.{qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/magaziny/doprava/1701-leo-express-zavadi-bezhotovostni-platby-payu-platby-v-realnem-case{/qrcodegenerator}

PAYU je kombinací inovativního řešení, nejvyšší možné bezpečnosti a spolehlivých technologií, celý systém spadá pod dohled a kontroly ČNB. Vaše transakce jsou tak bezpečnější než kdy předtím, uvedl dále dopravce. Leo Express může z nových technologických inovací pro prodej a prezentaci vytěžit nejspíš více, než konkurenční RegioJet Radima Jančury. Na nové technologie mladší generace právě slyší, pokud firma zvolí správný směr, může z takových inovací jen těžit..

(Zdroj: Autor a Leo Express)

{snippet 101}

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments