Od března se na dálnici D8 u Prahy bude pokračovat v rekonstrukci vozovky na levé části dálnice a dálničního mostu u Zdib. První březnový víkend budou na místě pacracovníci instalovat dopravní opatření a v pondělí 5. března začnou práce na dálničním mostě přes silnici I/9 u sjezdu na Zdiby.

O víkendu 3. a 4. března bude v místě mostu u sjezdu na Zdiby realizováno dopravní opatření, kdy provoz bude u zmíněného mostu v režimu 2+2 převeden z levé části dálnice na pravou. V pondělí 5. března začnou práce na mostě přes silnici I/9. V termínu 6. – 10. března bude snášena levá polovina mostu, takže v těchto dnech bude provoz pod mostem na silnici I/9 úplně vyloučen. Pak bude provoz pod mostem možný jen v jednom směru, a to od Mělníka na Zdiby.

„Všechny řidiče prosíme především o dodržování stanovených rychlostí v místě, a to nejen kvůli bezpečnosti své ale i pracovníků. Jsme si plně vědomi toho, že dopravní opatření v místě i objízdně trasy mohou způsobit komplikace v dopravě, a proto doporučujeme řidičům, aby si svou cestu do Prahy po D8 naplánovali,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.

Doprava po D8 u Prahy bude vedena v režimu 2+2. Ve směru jízdy z Ústí nad Labem do Prahy bude provoz u sjezdu na Zdiby kompletně převeden na druhou část dálnice a následně zase zpět.

„Jako neproblematičtější místo vidíme sjezd na Zdiby od Prahy, kdy v místě bude kvůli dopravnímu opatření zrušen odbočovací pruh a vozidla budou sjíždět přímo z jízdního pruhu. V místě bude snížena rychlost,“ dodává Iveta Štočková.

Dopravní opatření na dálnici D8 a silnici I/9 budou platná do konce července. Pak bude dopravní opatření změněno podle dalšího postupu prací.

SOUVISLOSTI  Pražská tramvaj Vymlouvačka vyrazila do ulic. Cílí na časté výmluvy černých pasažérů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde