PRAHA – Pokud se chystáte na letní dovolenou, může se stát příjemnou zvyklostí zaparkování svého osobního automobilu přímo u terminálu na letišti. Pražské letiště zveřejnilo nový ceník pro letní měsíce, a parkování tak rázem kleslo o stovky korun i u konkurence.

Levné parkování bylo možné u letiště v Praze realizovat i nedávno, podmínkou však byla včasná rezervace několik týdnů předem. Nově došlo k sjednocení všech cen, a tak lze nyní využít levné parkování prakticky ihned. Letiště snížilo parkování na týden za 790 korun, což se rázem projevilo i u soukromníků, kteří se snaží doposud z dražšího parkování Letiště Praha doposud těžit.

Letiště Praha a předražené služby

Na snížení cen se do konce týdne připravuje i Go Parking, který byl vždy v parkování po dobu jednoho týdne levnější. Letiště Praha tak může v případě zaparkování vozu klienta, nabízet i další slevové a věrnostní služby, což u konkurence není možné,, ta nabízí pouze možnost parkování bez navazujících služeb v terminálu.

Pražské letiště se snaží dlouhodobě bojovat i s vysokými cenami za služby pro cestující. Mimo zmíněné parkování, to mohou být i gastronomické a další související komplexní služby terminálu. Ne zrovna dobrou pověst tvoří i taxislužby, kde za posledních pět let došlo k výraznému zlepšení, nicméně tento segment má svá úskalí i v současné době.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments