…rok 2007!

Magazín Steam Club Team (dále jen SCT), vzniká v první polovině roku 2007. Původně byl určen, a také zcela primárně zaměřen na železniční modelářství. Jelikož docházelo k větším požadavkům s širším záběrem modelářství všeobecně, došlo k vydávání článků i z jiných odvětví.

…rok 2008!

Již během ročního provozu online magazínu bylo jasné, že současný provoz na redakčním systému phpRS. Jendalo se o počáteční český produkt, který ovšem záhy ztrácel autorskou podporu, a tedy i další možné rozšiřování ať již uživatelského, tak i administračního prostředí. Původní plán na přechod do nového redakčního systému byl plánován na prosinec 2008. Ovšem z toho záhy sešlo, jednak v listopadu 2008 došlo ke kompletnímu kolapsu serverových databází, tak i k nemožnosti opětovných použití záloh. To se ovšem vyřešilo během 2-3 dnů! Přechod na nový RS (redakční systém) se tímto posouvá o více jak rok, tedy na listopad/prosinec 2009!

…rok 2009!

V září začíná velké testování profesionální aplikace pro nový website SCT. Původní plán pro uvedení do testovacího resp. ověřovacího provozu se přesouvá na 20-24.12.2009. Ovšem ani tento termín nebyl dodržen, proto nový termín 31.12.2009 taktéž nevychází! Trpělivostí opředený team třech koordinátorů nakonec dotřetice uvádí termín 5.1.2010

…rok 2010!

V úterý, 5.1.2010 dochází k testování a ověřování provozu přímo uživateli původních stránek Magazínu. Jsme na stejn doméně, leč s upraveným prefixem: www.magazin.magzine.cz


Priority Magazínu SCT v následujícím období:

  • Vytvoření autorského teamu pro samostatné publikování v Magazínu SCT bez zásahu Administrátora.
  • Zavedení -Rady Magazínu SCT- která se bude skládat z Administrátora, Zástupce Administrátora a Redaktora. Rada rovněž bude úzce spolupracovat s autory a přispěvovateli materiálů pro Magazín SCT.
  • Rada Magazínu musí jednoznačně určit cíle a postavení tohoto projektu, oraganizační strukturu a musí zvolit zástupce výše uvedeného z řad autorů, přispěvovatelů a čtenářů.
  • Veškeré materiály před uvedením pro publikování musí schválovat výše zvolená Rada Magazínu !

{jcomments on}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments