České dráhy v oblasti marketingu povede Lenka Linhartová, která v minulosti pracovala pro Agrofert Andreje Babiše, a je i zároveň přítelkyní předsedy poslanců strany ANO Faltýnka. A zde nějaká korektnost a vzkazky o zatrhnutí trafik z předvolebních sloganů strany ANO končí. České dráhy vede i Daniel Kurucz, další ex.manažer Agrofertu.

ILUSTRACE | SHUTTERSTOCK.COM

ANO, BUDE LÍP..! (OPRAVDU..? POZN. AUTORA)

Výběrové řízení dle mluvčího drah bylo regulérní, informovala iDNES.cz. Ovšem na stránkách národního dopravce, ani jiných manažerských „headhunters“ serverech žádné takové výběrové řízení nebylo nikdy uváděno. Vše tak nasvědčuje jedinému, Lenku Linhartovou do manažerské pozice pomohl protlačit Daniel Kurucz, kolega z dob působení právě v Babišově Agrofertu.

ANO v předvolebním období, kdy ještě nebyla parlamentní stranou, razantně vystupovala proti takovým praktikám, kdy se do čela státních firem začnou protlačovat osoby blízké na poslance a senátory. ANO tak v tomto případě ukazuje radikální odklon od svých předvolebních agitek, kdy řada občanů brala novou stranu jako záchrannou páku v řízení státu.

NEJSME JAKO POLITICI. MAKÁME, ABY SE ZA NÁS DĚTI NESTYDĚLY

České dráhy tak mohou v dohlednu řešit situaci, kdy veřejně se tvářící výběrová řízení, jsou vlastně předem jasně definována pro určitou osobu kterou do státního aparátu potřebuje někdo protlačit. Slogany politické strany ANO, jsou dnes již komickým mementem toho, s čím chtělo předvolební hnutí v řízení státu radikálně zatočit. Dosazování spřízněných osob, ale i rodinných příslušníků do státního aparátu tak pokračuje. Tedy i v čele s novými politickými stranami.

Lenka Linhartová: vede a spoluvlastní agenturu PR a komunikace Progressive Communication. Firma nezveřejňuje v Obchodním rejstříku roční výsledky. Ačkoliv je povinnost dle zákona do OR údaje uvádět, firma Lenky Linhartové tak nečiní, čímž v plné míře porušuje zákon.

Tučně zvýrazněné texty jsou předvolebními slogany strany ANO Andreje Babiše

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments