KOLÍNSKO A S2 | Díky silnému větru opět působí na železnici četné polomy. Traťový úsek z Velkého Oseka do Kolína je zcela mimo provoz. Problematickým se stává i trať z Velkého Oseka na Chlumec nad Cidlinou, kdy od Velkého Oseka trať prochází lesem a kde je plno vyvrácených stromů.

Komplikace mohou čekat cestující při cestách ráno do práce. Trať Velký Osek – Kolín, je částí trati číslo 231 linky S2 Praha – Čelákovice – Nymburk – Kolín. Zároveň je tato trasa z běžných dopravních komplikací tratí odkláněcí z koridou Kolín – Pečky – Praha. {qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/magaziny/doprava/1837-polomy-a-poskozene-trolejove-vedeni-na-kolinsku-doprava-z-velkeho-oseka-do-kolina-zastavena{/qrcodegenerator}

U Velkého Oseka došlo ke srážce vlaku s vyvráceným stromem. Při podrobnějším ohledání celého okolí, bylo nalezeno více polomů, což si vyžádá úplné vyloučení provozu. Dotkne se to těchto vlaků: Os 5870 z Kolína do Nymburka, bude v úseku z Kolína do Libice nad Cidlinou odřeknut. Pro úsek z Libice nad Cidlinou do Nymburka je veden náhradní dopravou.

V současné době probíhá zajišťování náhradní autobusové dopravy u OAD Kolín a Dopravního podniku Praha. Na zmíněném úseku došlo na mnoha místech k přetrhání trolejového vedení vlivem četných polomů.

Odřeknuty jsou v tomto úseku i vlaky 5871, 5872 a 6059 z Řepova do Kolína. Vlak 5841 který se střetl s vylomeným stromem na kolejích, budou vyprošťovací práce probíhat celou noc. České dráhy tak žádají všechny cestující při ranních cestách vlaky v úseku Kolín – Libice nad Cidlinou – Velký Osek, aby ve svém zájmu sledovali vývěsky a hlášení o opatření a výluce na zmíněné trati.

{snippet 101}

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments