Akceschopnost některých našich prodejců – zástupců známých značek není zrovna chválihodná. Ovšem v případě prodejny v Kladně se to říci nedá. Nedávný problém s podvozky modelů „Brejlovec“ ve verzích ČD a ČSD toho byla důkazem. Řada podvodných prodejců nabízela výměny za úplatu – což je něco nehorázného, a zástupce výrobce v Česku, by měl toto začít řešit.

Fotografie: Mašinky.CZ | Screen Bank TECH | MAGAZIN

Modely v Kladně jsou ve všech sériích k dispozici i se zcela funkčními podvozky. Model je vyroben firmou Küehn, u které také vznikl jmenovaný problém. Firma se k tomu ale postavila čelem, a vše se nakonec vyřešilo do zdárného uspokojení všech modelářů se svými již zakoupenými modely!

Ve stejném tématu:

Nešvar s podvozky a modelem všeobecně od firmy Küehn přerost i do „podsvětí“ modelařiny u nás. Na prodejním portále Modelbazar, bylo před časem v prodeji několik těchto kusů, které dle anonymního prodejce – již model skrytou vadu neobsahoval. Jenže to bylo také v době, kdy se náprava od výrobce zrovna připravovala, takže nebylo možné kupovat model již ve zcela funkčním provedení.

O portále Modelbazar vás čas od času informujeme, zejména pak ve smyslu:

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments