Vyrazit si k moři do Chorvatska? A bez nutnosti shánět vlastní vůz? A bez nutnosti kupovat zájezd u cestovní kanceláře? Je to možné. Společnost RegioJet odstartovala sezónní autobusové spoje z Prahy, Brna i Bratislavy na chorvatské pobřeží. Busy vyrážejí dvakrát týdně do Splitu a dalších míst na chorvatském pobřeží a pojedou až do 5. září.

Kromě spoje v pátek tam a v sobotu zpátky, pojedou autobusy RegioJet na lince do Splitu také v úterý a středu. “Zároveň budeme v hlavní sezóně posilovat víkendové spoje nasazením dalšího autobusu. Zájem o využití sezónních spojů RegioJet do Chorvatska je tradičně vysoký; na prvním spoji zbývá posledních několik míst a vysoká obsazenost je také u spojů, které jedou během dalších červnových víkendů,” uvedla ředitelka vlakové a autobusové dopravy RegioJetu Ivana Kašická.

RegioJet i letos dává do prodeje také akční víkendové last minute zpáteční jízdenky na sobotní vykoupání v Jadranu. Pokud v konkrétním spoji zbývají týden před termínem odjezdu volná místa, nabízí RegioJet možnost nákupu akční víkendové zpáteční jízdenky za cenu 990 Kč (39,90 EUR). Cestující dorazí v sobotu ráno do Chorvatska, celý den mohou strávit na pláži a večer v sobotu pak odjedou zpět.

Jízdní řád je nastaven tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám českým a slovenským dovolenkářům a cestovním kancelářím organizujícím pobyty českých a slovenských klientů na chorvatském pobřeží. Z Prahy (16:00), Brna (19:10) a Bratislavy (21:00) bude autobus RegioJet odjíždět do Chorvatska v pátek a v úterý v odpoledních resp. podvečerních hodinách a do Splitu má příjezd druhý den ráno v sobotu / středu – v 9:30 hodin.

Zpět pak ze Splitu pojede autobus RegioJet v sobotu a ve středu ve 20:30 a příjezd do Bratislavy (9:00), Brna (10:50) a Prahy (13:30) bude následující den v neděli resp. ve čtvrtek. Jízdní řád tak odpovídá termínům, kdy se v Chorvatsku mění dovolenkové turnusy a díky odjezdu z Chorvatska až ve večerních hodinách dává možnost strávit ještě celý tento den dovolenkovým pobytem. Kromě Splitu zastaví na chorvatském pobřeží autobusy také v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodicích, Šibeniku, Primoštenu a Trogiru.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments