Nízkonákladová letecká společnost Ryanair, začne ve spolupráci Norwegian nabízet přestupy v rámci transatlantických linek. Oba dopravci se na této spolupráci dohodli už tento týden. Ryanair tak bude nabízet přestupy mezi lety v Evropě, na lety do USA, Asie a Afriky, od svého nového leteckého partnera. Vydělají na tom oba.

Prvním přestupním bodem pro obě společnosti bude už od léta letiště Stansted, a dále letiště El Prat v Barceloně. Obě nízkonákladovky tak začnou zkoušet zcela nový produkt, který v celosvětovém měřítku zatím nikdo nepraktikuje. Minimálně pak přestupy nabízí Eurowings a nově Norwegian.

Stansted bude pro přestupy mezi nízkonákladovými dopravci důležitým bodem, velké letecké společnosti odtud operují na desítky transkontinentálních letů, a Ryanair je na tomto letišti velmi dobře etablovaný. Lety s přestupem nejsou v posledních letech žádnou novinkou, na internetu existují desítky stránek, které nabízejí oficiální ale i alternativní sestavení letového plánu dovolené, či služební cesty.

Norwegian má velmi dobré postavení na letech do celé severní i střední Ameriky, kam prakticky z Evropy létá z různých destinací až na 22 spojů. Ryanair tak prohloubením spolupráce může získat, a zároveň nabídne značný podíl na zisku z přestupujících pasažérů. Obě firmy pak plánují propojit své rezervační systémy, které budou nově nabízený produkty s přestupy nabízet.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments