Pokud provozujete kolejiště ať již v analogové nebo digitální formě, firma Ndetail uvedla na trh celkem univerzální produkt – šachtu pro modelová návěstidla k snadné manipulaci či servisním zásahům ze strany modeláře.

01

 

Instalovaná konfigurace v šachtě návěstidla včetně přípojného kabelu s konektorem

Je jistě překvapením, že firma Ndetail, která se zabývá majoritně spíše produkcí pro modelové měřítko N 1:160, začíná pomalu pronikat na velikostně sousedící měřítka. Šachta je určena pro všechny modelové typy návěstidel všech Evropských správ, lze ji libovolně a snadno modifikovat ve spektru H0, TT i Z!

Tištěný spoj umožňuje univerzální využití pro aplikace jakýchkoliv parametrů ať již dle rozmanitosti a různorodosti návěstidel železničních správ, tak i z hlediska praktického, dosti užitečnou věc. Signály jsou přenášeny konektorem na desku spojů, kde si zvolíte potřebnou konfiguraci zapojení návěstidla samotného. Šachta nemá téměř žádné omezení, lze ji využít i pro mechanická návěstidla ap. do prostoru šachty lze instalovat servo-motory pro pohyb ramen mechanických návěstidel.

Šachta pro návěstidla včetně doplňků z leptů
02
  • Šachta je vyrobena z hlinikového materiálu U-profilu
  • Lze volit dostatečnou délku šachty pro návěstidla umístěných na povrchu
  • Příslušenství z leptů je určeno pro U-profil 20 x 20 mm.

Balení v základu obsahuje leptané doplňky – poklop šachty návěstidla s průchodem na 3 průměry patky návěstidel, šachtu z hlinikového materiálu U-profil, tištěný spoj, dva konektory a barevně odlišné žíly kabelů. Konektor, stejně jako zásuvná patice, jsou v max. počtu 10-pin.

03
Již instalovaný servo-motor se šnekovým mechanismem pro pohyb ramen návěstidla, alternativa motorického přestavníku od firmy Viessmann
04
05
06
Cena montážní šachty včetně všech komponent: 14,50.- EURO
Cena leptaného doplňku jako víko šachty: 5,50.- EURO
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments