Není den, kdy by nám nějaký obchodník nenapsal od uveřejnění článku o oblíbenosti prodejců modelové železnice u nás, nějaký e-mail. V mnoha ohledech se prý jednalo z naší strany o zmanipulované hlasování, případně hlasování na objednávku pro zvýhodnění toho, či onoho prodejce. Chceme se důrazně proti takovým tvrzením ohradit, protože do hlasování nikdo z Redakce nemá důvod zasahovat, případně protěžovat jednotlivce – firmu!

Stále někteří stěžovatelé zapomínají, že tento portál není komerčního statutu, a také není placen z žádných darů nebo příspěvků některých prodejců. Tento portál funguje zcela samostatně, a jeho obsah z 84% tvoří sami čtenáři. Pakliže tuto skutečnosti si někteří stěžovatelé neumějí připustit (Redakce jejich jména zná), nemá smysl v tomto ohledu dále diskutovat, neboť my, nepodléháme žádným komerčním aktivitám.

Původní plán při sestavení nástřelu tohoto článku byl ten, že uveřejníme prodejce kteří na tento (dle jednoho z nich: nešvar), apelují. Ale zůstaňme korektní a zachovejme jejich vlastní názor a anonymitu. Jsme do značné míry rádi, že víme jak někteří lidé schovávajíce se za komerční e-maily svých prodejen, mají smysl pro agresivitu projevenou formou textového dokumentu v e-mailu. Systém anketního hlasování se jednoduše zmanipulovat tak jednoduše nedá.

Naše země je tak malá, že se v ní řada prodejců – obchodníků tluče jeden mezi druhým. Další zase donáší informace na druhého k výrobci, případně dochází k nešvarům v předobjednávkách. Pamatuji si doby, kdy zakladatel tohoto portálu řešil mnoho kauz a stížností, jen když se napsala nějaká skutečnost o některém z prodejců u nás. Systém dobře propracovaného prodeje v podobě masírování zákazníků hloupým a arogantním přístupem kdy „buď to kupte, nebo jděte jinam“, se začíná dosti nevyplácet.

Pakliže si někdo stěžuje na průzkum veřejného mínění, v tomto případě naší anketu, nebude zde asi něco v pořádku že? Když píšeme hodně o jednom prodejci – výrobci, hned chodí e-maily že jej protěžujeme před ostatními atd.

V případě hlasování v anketě rozhodují čtenáři, nikoliv někdo kdo by jí zmanipuloval pro zvýhodnění jedné firmy nebo jednotlivce. Berte toto prosím – naši prodejci, jako hlavní vysvětlení. Protože nelze zde neustále tolerovat věci, které prodejci zakopávají v tichosti pod koberec, a následně když se o tom napíše – začnou kopat kolem sebe.

My nikoho nepoškozujeme ani nezvýhodňujeme, děkujeme Vám, naši prodejci modelové železnice…

Firmě BEN model Internacional ze srdce blahopřejeme!

 

(kivi),(rp),(jaj),(sn)

Kam dál?

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments