Není den, kdy by nám nějaký obchodník nenapsal od uveřejnění článku o oblíbenosti prodejců modelové železnice u nás, nějaký e-mail. V mnoha ohledech se prý jednalo z naší strany o zmanipulované hlasování, případně hlasování na objednávku pro zvýhodnění toho, či onoho prodejce. Chceme se důrazně proti takovým tvrzením ohradit, protože do hlasování nikdo z Redakce nemá důvod zasahovat, případně protěžovat jednotlivce – firmu!

Stále někteří stěžovatelé zapomínají, že tento portál není komerčního statutu, a také není placen z žádných darů nebo příspěvků některých prodejců. Tento portál funguje zcela samostatně, a jeho obsah z 84% tvoří sami čtenáři. Pakliže tuto skutečnosti si někteří stěžovatelé neumějí připustit (Redakce jejich jména zná), nemá smysl v tomto ohledu dále diskutovat, neboť my, nepodléháme žádným komerčním aktivitám.

Původní plán při sestavení nástřelu tohoto článku byl ten, že uveřejníme prodejce kteří na tento (dle jednoho z nich: nešvar), apelují. Ale zůstaňme korektní a zachovejme jejich vlastní názor a anonymitu. Jsme do značné míry rádi, že víme jak někteří lidé schovávajíce se za komerční e-maily svých prodejen, mají smysl pro agresivitu projevenou formou textového dokumentu v e-mailu. Systém anketního hlasování se jednoduše zmanipulovat tak jednoduše nedá.

Naše země je tak malá, že se v ní řada prodejců – obchodníků tluče jeden mezi druhým. Další zase donáší informace na druhého k výrobci, případně dochází k nešvarům v předobjednávkách. Pamatuji si doby, kdy zakladatel tohoto portálu řešil mnoho kauz a stížností, jen když se napsala nějaká skutečnost o některém z prodejců u nás. Systém dobře propracovaného prodeje v podobě masírování zákazníků hloupým a arogantním přístupem kdy „buď to kupte, nebo jděte jinam“, se začíná dosti nevyplácet.

Pakliže si někdo stěžuje na průzkum veřejného mínění, v tomto případě naší anketu, nebude zde asi něco v pořádku že? Když píšeme hodně o jednom prodejci – výrobci, hned chodí e-maily že jej protěžujeme před ostatními atd.

SOUVISLOSTI  Fleischmann slaví 125. let své existence

V případě hlasování v anketě rozhodují čtenáři, nikoliv někdo kdo by jí zmanipuloval pro zvýhodnění jedné firmy nebo jednotlivce. Berte toto prosím – naši prodejci, jako hlavní vysvětlení. Protože nelze zde neustále tolerovat věci, které prodejci zakopávají v tichosti pod koberec, a následně když se o tom napíše – začnou kopat kolem sebe.

My nikoho nepoškozujeme ani nezvýhodňujeme, děkujeme Vám, naši prodejci modelové železnice…

Firmě BEN model Internacional ze srdce blahopřejeme!

 

(kivi),(rp),(jaj),(sn)

Kam dál?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde