ÚSTÍ NAD LABEM: Vedení města a Dopravního podniku ve spolupráci s Českými dráhami, zavádějí speciální mimořádné vlaky mezi stanicemi Západ – Vaňov. Oba mosty pro silniční dopravu – i městskou, jsou v tomto okamžiku zcela uzavřeny. Kyvadlová doprava byla vyhlášena v 16 hodin. Linka bude v provozu s prvním/posledním odjezdem ze západního nádraží 4:20/23:20. V opačném směru z Vaňov 4:31/23:31 hod.

Na všechny vlaky platí tarif Dopravního podniku města Ústí nad Labem. Očekává se, že stejně jako tomu bylo i při povodních v roce 2002, bude v tomto vlaku řazen speciální sanitní vůz. V roce 2002 tento kyvadlový vlak zabezpečoval i zásobování mezi levobřežních a pravobřežních aglomerací. {qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/magaziny/doprava/1580-v-usti-nad-labem-je-zavedena-kyvadlova-doprava-ceskych-drah-spoji-odriznute-ctvrti-na-pravem-brehu-labe{/qrcodegenerator}

V případě speciálních požadavků mohou dráhy do soupravy řadit i další osobní i nákladní vozy. Nyní se zjišťují okolnosti ohledně zajištění nájezdové rampy pro silniční vozidla v areálu stanice Střekov.

Jízdní řád stahujte v příloze..

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments