S přicházející zimou nastává sezóna levného cestování napříč celou Evropou, která se nevyhýbá ani železnici. Nedávno spuštěná nabídka Českých drah, ve které dopravce snížil ceny Včasných jízdenek Německo, je toho důkazem. Nejen fandové železnice se mohou do nejvzdálenějších koutů Německa dostat doslova za pár šupů.

Ceny jízdenek mohou směle konkurovat všem dopravcům na zemi i ve vzduchu, příkladem může být jednosměrná jízdenka z Prahy do Cách za 524 Kč. Jako cílovou stanici můžete použít také jakékoli německé letiště, které má železniční stanici, z Prahy na frankfurtské či düsseldorfské letiště se dostanete za tutéž cenu. Nejlevnější jízdenky se nabízí do Drážďan za 248 Kč, za 386 Kč pak třeba do Lipska či Erfurtu.

Rezervace jízdenky od 248 korun na www.cd.cz/eshop

Platné od 1. do 25. listopadu

Přejezd hranic musíte vždy uskutečnit konkrétním vlakem uvedeným na jízdence, na vnitrostátních spojích toto omezení neplatí, měli byste však jet po stejné trase. Některé vlakové spoje mohou mít povinnou rezervaci míst, na tuto skutečnost budete během nákupu upozorněni. Na Včasnou jízdenku Německo se nevztahují žádné slevy!

Uvádíme příklady velmi výhodných jízdenek v poměru destinace, vzdálenosti a ceny. Nejzajímavějším úlovkem může být jízdenka z Prahy na téměř 900 km vzdálený německý ostrov Sylt.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments