V prosinci 2011 nastartovaná anketa „Dejte hlas svému prodejci“, zná svého vítěze. Celkem hlasovalo 1488 čtenářů, bylo odstraněno 42 hlasů falešného hlasování. Nikdo nebyl z ankety odstraněn pro porušení hlasovacích pravidel, a nikterak nebylo nutné zasahovat ani v jiných aspektech. Hlasování tedy probíhalo objektivně.

Hlasování dopadlo celkem nečekaně. Ačkoliv u nás v Redakci bylo sázení na jistého favorita procentuálně 50 ku 50, výsledek dopadl zcela nad očekávání:

  1. BEN Model Praha (500 hlasů)
  2. IT Vlaky Zlín (480 hlasů)
  3. EC Model Uherský Brod (430 hlasů)
  4. Mašinky Kladno (330 hlasů)
  5. AMB Praha (200 hlasů)

Firma BEN překvapila asi nejvíce, prodejce který se eskkaloval mezi favorita v Praze a ve středních Čechách, získal po krachu firmy Classicmodel další zákaníky na svojí „palubu“. Dříve celkově neznámý prodejce uspěl hlavně díky svému přístupu k zákaníkům, a nejspíš také servisem, který ostatním prodejcům v Praze dosti schází. BEN si získal 50% čtenářů, a tedy i nejvíce hlasujících!

IT stejně jako následující prodejce EC, i firma ze Zlína dostala svůj prostor a hned i oblíbenost u tamních zákazníků. Její hlasování se zastavilo na 48% hlasujících.

EC z Uherského Brodu je nová firma která na trhu v prodeji modelů nepůsobí tak dlouho jako konkurence. Firma vyplnila segment prodeje v oblasti, kde dojezdové vzdálenosti do speciaizovaných prodejen jsou opravdu velké. Kladně jí hodnotilo 43% čtenářů

Mašinky z Kladna se zastavují na 33% hlasujících, což čítá cca. 217 hlasů. Firma doposud zatím na trhu kolísá mezi Prahou a Plzní, ovšem propad oblíbenosti daších prodejen tomu jen nasvědčuje. Mašinky Kladno nemají jasný koncept prodeje, zákazník se v nich spíše ztrácí než aby měl přehled o sortimentu.

AMB Praha, po odchodu z prodejny Smíchov, propadl zcela razantně na posední stupnici z pěti. Firma která proslula svým častým stěhováním provozoven, ale také častým „vlněním“ v oblasti servisu a přístupu k zákazníkům, překvapila na poslední pozici s číslem 5. asi nejvíce. AMB praha volilo 78 hlasujících s celkovými 7,3%

Kam dál?

{acepolls 6}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments