Od června startují v Plzni speciální Workshopy zaměřené na železniční modeláře. Celkem se bude jednat o tvorbu krajiny, foliáže, digitalizace, stavbu modelu a airbrush. Zajímavostí ovšem je cena, tu uvádí firma v řádu 100,- Kč jako vstupenku, další položku se udájně dozví zájemce až při návštěvě. Tedy kolik materiálu spotřebujete, tolik také zaplatíte.

Ceny se určí až při vyhlášení akce. Doposud tedy bylo zvykem, že jakmile zájemce jde s účastí na Workshop, ví předem jaká bude finanční zátěž. S firmou Happy model je to v poslední dekádě celkem zajímavé. Firma s původním názvem Model Train, doznala potřeb přejmenování se, a tak vyšel nový pokus „Happy model“ s odůvodněním viz. portál Happy model:

„Předchůdce firmy Happy Model s.r.o. – firma Model Train s.r.o. byla zaměřena výhradně na modelovou železnici. Postupně však svůj sortiment a pole působnosti rozšiřovala až nám došlo, že název Model Train již nedokáže vystihnout vše, co vám nabízíme. Proto došlo přejmenování firmy Model Train s.r.o. a vznikla nová značka Happy Model.“

Tak trochu si firma hraje na schovávanou, takže změna původního názvu se slovem TRAIN (čili vlak), vystihuje lépe slovo HAPPY (čili šťastný?) tak tedy Happy model. Rozdíl mezi slovem train a happy firma nezvěřejnila. Důvody změny názvů jsou ale zcela mimo tvrzení viz. uvozovky. Happy model se s původním názvem Model train v minulosti eskaloval mezi velice kvalitní prodejce a zákaznický servis. V tamní lokalitě to byl jediný obchod, který nabízel obsáhlý sortiment a služby. Se zvláštním přejmenováním  a jeho ještě podivnější odůvodnění, tento obchod zůstává v závleku spíše silnějších hráčů na našem trhu.

9.června startuje tedy první Workshop zaměřený na patinu koleje, včetně jejího zasypání štěrkem.

Pro koho je workshop určen: Pro začínající modeláře, kteří se chtějí naučit pokládat a spojovat flexibilní koleje, zaštěrkovat je a následně napatinovat.

Termín: sobota 9. června v 900 hodin
Místo: Happy Model – prodejna, Slovanská 161, 326 00 PLZEŇ
Doba trvání:cca 3 hodiny
Cena:100,-Kč

Přihlášky zájemců přijímáme osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontakt najdete zde.

V případě zájmu většího, než je kapacita místnosti pro školení, nebudete odmítnuti. Workshop proběhne ještě jednou v tentýž den od 13:00 hodin.

Kam dál?

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments