Kvůli opravám trati od pátku až do pondělí nepojede pražské metro v úseku Pražského povstání a Kačerov. Dopravní podnik pro cestující zajistil náhradní autobusovou dopravu XC. Po dobu výluky budou častěji jezdit taky autobusové linky 135 a 196.

„Plánujeme vyměnit dřevěné pražce za betonové a to ve dvou úsecích. Dopravní podnik zajistil pro cestující dostatek informačních materiálů,“ dodala mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková.

Během výluky musí také cestující počítat s tím, že v okolí stanic metra Pražského povstání a Kačerov budou mírně posunuty zastávky linek 134, 138, 189 a 215. Detailní informace najdou lidé na webu pražského dopravního podniku.

Obyvatelé a návštěvníci Prahy v následujících dnech čeká i omezení tramvajové dopravy v okolí Strossmayerovo náměstí v Praze 7. Tramvaje od čtvrtka nejezdí od křižovatky Strossmayerovo náměstí k nábřeží Kapitána Jaroše.

Tramvaje úsek objíždějí, náhradní autobusová doprava není zavedena. Dopravní podnik zavedl během Velikonoc tramvajové linky 27 a 34. Nábřeží Kapitána Jaroše zůstane pro tramvaje uzavřené až do 5. května.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments