Redakce Magzine.cz se po měsících vrátila ke konceptu zpravodajství z regionů. Zatím pouze z Prahy a Středočeského kraje, a dále z Brna a jižní Moravy. Už v začátku byla tato rubrika velmi důsledně sledována, co se návštěvnosti a čtenosti obsahu týká. Nechceme portál až moc rozšiřovat o další rubriky, které také mohou být svým obsahem z článků i duplicitní – tomu se i nadále snažíme bránit.

{loadmodule mod_bw_social_share,BW Social Share}

Ačkoliv má redakce poměrně silné a již ustálené jádro redaktorů, kteří pravidelně píší články do „svých“ zájmových rubrik, chceme tým rozšířit i o další zájemce pro tvorbu obsahu. Pokud se tedy zajímáte o již zmíněné téma, tedy psaní o dopravě, a celkově události z regionu v širším spektru, budete to vy, o koho máme zájem.

Jednotlivé články honorujeme podle stanovených podmínek. Minimální odměna za článek, který před vydáním na portále, projde hlasováním, které je závislé na kvalitě obsahu samotného. Žádný z editorů ani redaktorů nesmí hlasovat v rozporu s interním kodexem, aby jendotlivec nebyl poškozen na financích, a na vydávání článku.

Specifikace hodnocení obsahu

  1. MIDI: Jedná se zpravidla o expresní vydání článku, který apeluje na právě probíhající událost, povodně, omezení v dopravě (železnice – dálnice), a další živelné zpravodajství. 350  korun.
  2. STANDARD: Článek o minimálním počtu 5 po sobě jdoucách odstavců s velmi kvalitní vypovídající hodnotou + fotografie do 2 kusů. 550 korun.
  3. UNIVERZAL: Speciální články s historickou vypovídající hodnotou, které jsou podmíněné určitým úsilím badatelského a dalšího osobního nasazení. 800 korun.
  4. ON AIR: Zpravodajství z terénu, tedy tvorba obsahu Magzine z místa události. Dopravní veletrhy, krizové zpravodajství, klasické produktové info ad. 1000 korun.

Portál redakce Magzine.cz disponuje sofistikovaným zpravodajským systémem Galileo, do kterého v posledních dvou letech bylo nainvestováno téměř 500 tisíc korun. Magzine a MagAIR jsou v současné době doslova „vytuněný“ škálou nástrojů, které pro tvorbu obsahu ON AIR, ale i dalších specifikací článků, umožňuje pracovat ve spojení s moderními technologiemi chytrých telefonů i tabletů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mail adrese: redakce@magzine.cz

Redakce Magzine

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments