Další pokračování barevných mutací oblíbeného brejlovce firmy Rivarossi nemá nejspíš „zatím“ konce. Tentokrát se jedná o označení Linea – Smartu Business Ways, což je firma spolupracující s národním dopravcem od kterého si pronajímá taktéž lokomotivy.

Model je opět ve špičkovém provedení, ačkoliv mimo shodu se stávající designovou kontrukcí ČD nebo ČD Cargo. To se ovšem řešilo u některých z předchozích článků! Veškerá další označení pronajímatele, především logo, případně další majoritní grafické prvky jsou věcí zařaditele. Potisk ovšem zůstává zcela stejný, tedy tampon-print v přesným, a pouhým okem rozeznatelným fontem jednotlivých signatur v označení.

Model je u výrobce Rivarossi veden pod obchodním číslem 2259. Výbava modelu je klasická od svých předchůdců, tedy žádná výraznější změna neproběhla. Periferie pro připojení dekodérů dle normy NEM, jest 8pin. I tentokrát nabízí výrtobce dvojí verze, tedy v analogové a ozvučené-digitalizované s dekodérem.

Analogová verze je k dispozici za příjemnou cenu 186€ tedy 4.900,- CZK. Digitální pak za cenu 288€ tedy 7.200,- CZK. Digitalizovaná verze má obchodní označení 2260. V klasickém analogovém provedení má model automatické přepínání pozičních světel dle směru jízdy, obě kabiny strojevedoucího jsou taktéž prosvětleny v provedení DCC! Model je vybacen kinematikou krátkého spřáhla „KKK“, je zařazen do V. resp. do VI. provozní epochy soukromého dopravce… Inventárním stavem je pak číslem D753 703

Kam dál:

Brejlovec D.753 Cargo F.N.Milano f.Rivarossi H0

Rivarossi: barevné varianty brejlovců

Nastupující brejlománie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments