Stránky portálu Magzine.cz se stávají v době poměrně často se opakujících povodních, případně v zimním období i komplexním informátorem o provozu na železnici v České republice i v Evropě. Dovolujeme si tvrdit že v tomto segmentu jsme v současné době na trhu zpravodajství v prvních stupních mezi velkými zpravodajskými médii.

Máme zkušenosti z povodní v roce 2012 a 2013, kdy portál Magzine.cz navštívilo pro získání informací o dopravě na železnici na 66000 čtenářů, tedy během dvou všedních a jednoho víkendového dne. Tato skutečnost nám do jisté míry předurčila nutné investice do webových a administračních nástrojů pro rychlé zpravodajství v řetězci čtenář-redakce-čtenář.

Moderní informatika v době krizového zpravodajství

Mimořádné a krizové zpravodajství je nedílnou součástí portálu Magzine.cz, a i nadále jej budeme rozšiřovat a vylepšovat. Jednou z novinek budou interaktivní mapy, napojení na databáze výluk na tratích portálu Českých drah, v neposlední řadě pak moderované zpravodajství v konkrétně cílených článcích – které obdrží vnitřní zpravodajskou „roletu“ pro odesílání krátkých zpráv přes speciální API.

V druhé polovině minulého roku doznávají stránky i dalších změn, předně excelentního responzivního zobrazení. Celý obsah portálu můžete prohlížet na jakémkoliv zobrazovacím přenosném zařízení – chytré mobilní telefony a tablety.

Na plnohodnotnou responzivitu stránek sázíme i v současné době, téměř šest měsíců od spuštění nového portálu, kdy se na několika místech portálu můžete setkávat s grafickou identitou a brandingem naší značky upozorňující na responzivní možnosti.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments