Od 1. ledna 2017 mohou pasažéři letů linek Air China, kteří letí z Evropy a Severní a Jižní Ameriky do čínských měst s tranzitem v Pekingu, využít nově zavedené služby společnosti, která zajišťuje plnou obsluhu zavazadel bez nutnosti odebrání zavazadel při přestupu. Pokud se novinka osvědčí v ostrém provozu, chce letecká společnost její služby rozšířit.
 
{loadmodule mod_banners,468 x 60 v článku mezi textem}
{jssocials}

Služba „Důvěryhodné celkové obsluhy zavazadel“, umožňuje pasažérům svěření zavazadel linkám Air China. Tato forma spočívá na vstupním svolení v místě odletu v Evropě, ale i v Severní a Jižní Americe. Air China může jménem pasažérů otevřít jejich zavazadla při tranzitu přes Peking, za účelem celní kontroly a karantény. Pasažéři, kteří chtějí této služby využít, musí při odbavení na letišti v místě odletu podepsat zavazadlové jmenovky, aby tak potvrdili, že plně důvěřují Air China při provedení celní kontroly a karanténní inspekce.
 
Po příletu na mezinárodní letiště v Pekingu, se pasažéři mohou vydat přímo k pasové kontrole bez nutnosti vyzvedávání zavazadel, a následně přejít do tranzitní zóny kde vyčkají na svůj přestupový let. Tato služba zkrátí dobu kterou pasažéři obvykle potřebují k vyřizování tranzitních formalit, a zvýší tím pohodlí při jejich cestách.
 
Tato služba je přístupná pasažérům, kteří využívají letu, který je na celé délce zajišťován linkami Air China bez sdílení kódů mezi linkami, a také těm kteří nevkládají do odbavovaných zavazadel předměty, které podléhají celní deklaraci nebo karanténní inspekci.
 
{loadmodule mod_banners,468 x 60 v článku mezi textem}
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments