PARDUBICE – Více alternativ pro nákup jízdních dokladů, zavádějí nově i České dráhy. Zvolená cesta tak může v budoucnu přinášet i řadu dalších výhod, především pro zimní a letní aktivity na horách i u moře, což dráhy umí celkem dobře využít. České dráhy zavádějí od 1. ledna také nabídku výhodných balíčků, ve kterých jsou vedle ceny za přepravu také další doplňkové služby.

VÝHODNÉ CESTOVÁNÍ DO TATER, I JEDNOTNÁ JÍZDENKA NA HORSKÉ ŽELEZNICE

Balíčky jsou určeny pro cestující do Vysokých Tater nebo do zimního lyžařského střediska Jasná v Nízkých Tatrách. Cenově jsou odstupňované podle vzdálenosti, odkud cestující do těchto letovisek směřují, a podle délky pobytu, resp. délky platnosti skipasu.

Balíček pro Vysoké Tatry zahrnuje jízdenku a místenku pro spoje SC Pendolino nebo spoj EuroCity Košičan do Popradu, poukaz na skipas s platností 1, 2, 3 nebo 6 dnů, síťovou jízdenku na Tatranskou elektrickou železnici a Ozubnicovou železnici v délce 3 nebo 7 dní a poukaz na celodenní vstup do Aquacity v Popradu. Cena takového balíčku z Prahy se šestidenním skipasem vyjde na 208 EUR, tedy za necelých 5 900 Kč. Pro juniory je zvýhodněná cena takového balíčku 155,40 EUR (cca 4 400 Kč) a pro seniory 170,60 EUR (cca 4 800 Kč). Držitel balíčku může získat také 15 % slevu ve vybraných ubytovacích zařízeních.

Podobný balíček pro středisko Jasná v Nízkých Tatrách zahrnuje jízdné a místenky pro spoj SC Pendolino nebo EuroCity Košičan do Liptovského Mikuláše a poukaz na skipas v délce 1, 2, 3 nebo 6 dní. Součástí nabídky je také 15% sleva na vybrané ubytovací zařízení a sleva 20 % na taxi z Liptovského Mikuláše do skiareálu u společnosti TAXI Liptov. Cena balíčku z Prahy se šestidenním skipasem je 210 EUR (cca 5 950 Kč), pro juniory 162 EUR (cca 4 600 Kč), pro seniory je to 172,60 EUR (cca 4 900 Kč).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments