Rungenwagen der DB - Beladen mit einem Kran Magirus JupiterŽe se Roco chystalo již delší dobu na uvedení série vojensky zaměřených modelů – jako dalšího konkurenta pro firmu Märklín, je známo. Pravě Märklín nabízí pro svůj specifický trh řadu modelů v military edici, (tuto edici si ukážeme v Magazínu později). Řada modelářů si tyto modely doma upravují pro ne-Märklínovský provoz svého kolejiště. Jedná se tedy o pouhé výměny dvojkolí!

Military edice v železničním modelářství jsou v poslední době velice žádané, jednak zasahují téměř do všech epoch vývoje železničního odvětví, tedy od I. až po současnou VI. provozní epochu – taktéž lze tyto vozové přepravy realizovat v jakémkoliv domácím kolejišti.

Opět ale Roco kouzlí s cenou. Ta se v této sérii military pohybuje od 40€ do 50€ což ovšem není zase tak příjemné, provedení a věrohodnost je ovšem maximální, proto i cena je čistě pro každého asi jinak přijatelná!

Všechny modely vydání „Sonderaktion!“ jsou ve III. provozní epoše DB – Deutsche Bundesbahn.

Rungenwagen der DB - Beladen mit einem Lkw 5to MAN und DKW MungaRungenwagen der DB - Beladen mit einer 105 mm HaubitzeRungenwagen der DB - Beladen mit einem Borgward-Kübelwagen und einem Hotchkiss-PanzerSchwerlastwagen der DB - Beladen mit einem Panzer M47Schwerlastwagen der DB - Beladen mit einem Panzer M48 A2CSchwerlastwagen der DB - Beladen mit einem GT 815Schwerlastwagen der DB - Beladen mit zwei Panzern M 41

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments