Reproduktory až s konstantním výkonem 1W a vysokou frekvenční odezvou, jsou vpuštěny na Evropský trh firmou AMW. Ta vyrábí a dodává stejné kapacitní reproduktory pro výrobce mobilních telefonů. Tyto reproduktory jsou primárně určeny pro oblast železničního modelářství měřítek H0, TT, N a Z.

Odkaz na produkt výrobce

Rezonátor s miniaturním reproduktorem

01

V kombinaci se speciálně tvarovaným pouzdrem, nám tyto modely reproduktorů nabízí dobrou reprodukci zvuku. Reproduktory mají impedanci 8 Ohmů určené pro připojení k běžně dodávaným dekodérům pro ozvučení lokomotiv ap.
Jejich užití je pro digitální, tak i analogové využití které jsou kompatibilní s produkty firem: Zimo, Tran, Dietz, Uhlenbrock nebo Phoenix. Impedance 8 Ohmů umožňuje čistý zvuk s výbornou kvalitou reprodukovaných ruchů, šumů aj. v provozu v hnacích vozidlech.

Firma uvolnila prozatím 2 typy těchto reproduktorů:

  • 8 x 12 x 2,5 mm. 250 mW, 82 dB, 800 Hz až 20 kHz
  • 11 x 15 x 3,5 mm. 500 mW, 90 dB, 650 Hz až 16 kHz

K reproduktorům dodává firma i patřičné rezonátory. Reprodukce nese typové označení Visaton K2040. Pro tyto malé rep. jsou vhodné rezonátory pro 3 mm. pouzdra která se instalují na stranu reprodukce, tím je dosaženo patřičných zvukových hodnot viz. výše! Instalace těchto rep. je vhodná do modelů s omezeným prostorem, zejména pak do modelové třídy N nebo Z!

Ceny reproduktorů jsou v rozmezí od 2,50 EUR do 6,00 EUR a cena rezonátorů 1,00 EUR

O produktech této firmy na stránkách magazínu budeme ještě informovat …,

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments