Na letošním veletrhu hraček a modelářství v Norimberku, představila firma Noch zcela nový koncept zatravňovače pro modeláře. Tentokrát ve verzi 2.0 čímž zcela nahrazuje předchozí verzi stejného výrobce. Předchozí verze získala řadu ocenění a velmi kladného hodnocení. V roce 2012 proto firma začala plánovat zcela nový a výkonnější model.

Nový Gras-Master, který Noch uvede do prodeje během dubna 2013, nabízí výkon již 20000V i navýšením výkonu svého silového pole o 25% od předchozí verze stejného zařízení. Noch přímo deklaruje, že se jedná zatím o nejsilnější variantu ze všech na trhu nabízených modelů Gras-Master zatravňovačů. Nyní tedy bude možné aplikovat díky silovému poli i extra dlouhou trávu. {qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/hobby/jak-na-to/1440-noch-novy-zatravnovac-gras-master{/qrcodegenerator}

Gras-Master nabízí síta pro různé délky aplikovatelných materiálů. Koncept elektrostatického zatravnění umožňuje nanášet díky speciálním sítům, trávy od 1 mm. do 2,5 mm. délky, průměr takových „vláken“ může být od 2,5 mm. do 6 mm. hrubosti. Obecně ale toto zařízení zvládne aplikace vláken s délkou 6 až 12 mm.

I nový Gras-Master firmy Noch podrobíme redakčnímu testu. Jeho cena 150 EUR / 3750 korun se zásadně od předchozí verze moc neliší. Firma navíc dodává řadu speciálních aplikátorů – trávy, ty běžně nabízí v dózičkách o obsahu 250 ml. až 750 ml.

{snippet 101}

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments