Brno: Od 5., do 7.října 2012, se uskuteční další veletrh hraček Model Hobby Spiel v Lipsku. Přihlášeno je zatím na 50 firem, které chtějí prezentovat řadu novinek, i stávajícího sortimentu. Nově zde již poněkolikáté jsou zastoupeny i firmy z Česka, ale také Nizozemí, Polska a Spojeného království. Současný podzimní veletrh bude mít i větší prezentační plochy pro značky známých frem: Brawa, Bush nebo Märklin.

Ilustrační fotografie | Model Hobby Spiel

Saská modelová železnice letos slaví 50. výročí, k tomu má celkem obsáhlou historii. Při této příležitosti bude při konání MHS v Lipsku, pořádána modelářská soutěž přímo ve výstavním areálu. Na Model Hobby Spiel bude i dále vystaveno modulové kolejiště TT 1:120, které bylo v menší míře prezentováno i v loňském roce. Letos se jeho modulová délka, dotkla hranice 8 metrů.

Veletrh Model Hobby Spiel bude otevřen pro návštěvníky denně, a to od 10:00 do 18:00 hodin. Denní vstupenka je za 10,50 EUR, která je k tomu zlevněna při online nákupu na 7,50 EUR. Děti do 7 let mají vstup zdarma. Dětí od 7 do 12 let, mají vstupné za 5 EUR.

Na veletrh se chystá i naše Redakce, z celé akce Vám přineseme podrobnou reportáž o novinkách a hlavně firmách, které budou na letošním veletrhu zcela poprvé…

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments