Veškeré finance na provoz hlavního portálu FIRENET.cz skupiny FMedia.cz, jsou prostředky které získáváme pouze z reklamy na těchto a jiných stránkách umístěné. Velký podíl finančních prostředků pro start tohoto webu poskytl zakladatel portálu Jan Jirásek, dále Ondřej Ronega a nyní i Adam Berger – jsou i členy představenstva které o nakládání s financemi primárně rozhoduje.


Reklama tak z 98% poskytuje možnosti v nákupech datových serverů, případně i k honorování autorů za jejich články. Od roku 2007, kdy portál FIRENET.cz vznikl, došlo k vzestupné tendenci i návštěv z jednotlivých IP adres, což je především díky kvalitnímu obsahu a velmi precizně provedené „mobilní“ responzivitě stránek.

FMedia která od roku 2015 zastřešuje všechny internetové projekty, což bude i redigování zpravodajských portálů DailyExpress.cz a DailyWave.cz které chtějí plnit nutnou funkci svobodných a alternativních médií v době, kdy značnou část současných elektronických periodik ovládají oligarchové.

FIRENET.cz se také snaží do znančné míry politice vymezovat, spíše je apolitický. Ačkoliv cítíme, že mnohdy naše články zasahují i do politiky která se velkou měrou podílí na dopravě a občanské rovnováze, jsme tedy sice apolitičtí – ale není to z vynucenosti.

Návštěvnost portálu FIRENET.cz dosahuje ve všedních dnech od 7110 do 8440 čtenářů, o víkendech pak od 5200 do 6260 čtenářů, kteří se právě velkou měrou čtenosti obsahu tohoto webu, podílejí i na jeho dalším rozvoji, a za to vám všem díky.

Šéfredaktor a předseda představenstva

Jan Jirásek

jan.jirasek@magzine.cz

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments