Firma IMS je známa výrobou unikátních modelů architektury a městského mobiliáře. Na veletrhu Intermodellbau v Dortmundu 2010, představila celou sérii pouličního osvětlení, pro železniční stanice a zastávky, dále závěsná osvětlení ap. vše pro měřítka H0,TT,N,Z, 0 a 1!

Známé jsou sloupy pro veřejná a drážní osvětlení na klasických dřevěných sloupech, v novější době již nahrazovány sloupy ocelovými. Firma IMS vyrábí osvětlovací tělesa vlastní technologií kterou neustále vylepšuje. V případě prezentací na jmenovaném veletrhu v Dortmunud, byla ukázka osvětlovacích těles pro vešekrá modelová domácí i zahradní měřítka – především 0 a 1.

01

V novém programu pro rok 2010 jsou nabízeny produkty s ocelovým stožárem a novými upevňovacími segmenty pro lampy v závěsu či klasicky, tedy pevně k sloupu! Tato platforma je u firmy celkem ojedinělá, nabízí univerzální kotvení osvětlovacích těles vlastním závitem do rámu kolejiště (v případě venkovního použití: beton, dřevo) vlastním systémem šroubení. K dispozici jsou volitelné montážní tělesa. Pakliže se jedná o moduly které podléhají častému stěhovaní na výstavy ap. jsou lampy od měřítek H0 a výše – jednoduše odmontovatelné…

02

Detail šroubového závitníku v odmontovaném / smontovaném stavu

04

Firma vyrábí varianty osvětlení jak v LED a SMD, tak i ve verzích klasické žárovky. Dle údajů výrobce, jsou s životností žárovky na 20.000 provozních hodinách své max. životnosti.

05

Další novinky

Ve výrobním programu IMS lze nalézt i řadu doplňků pro hospodářská stavení. Novinkou je trakař v kompletním provedení RTR za cenu 15,- € nebo jako KIT (10.50,- €). Všechny díly jsou frézovány na CNC zařízení s vysokou přesností opracování !

06

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments