Společnost Emirates dnes oznámila plán na otevření vůbec první kryté letecké atrakce na světě. Atrakce o rozloze 300 metrů čtverečních je umístěna v Londýně, blízkosti Emirates AirLine a bude otevřena letos v červenci. Nejnovější londýnská atrakce nazvaná Emirates Aviation Experience je vůbec první svého typu na světě.

Emirates Aviation Experience se nachází na jižním konci Emirates AirLine v Londýně. Centrum se rozkládá na ploše o rozloze 300 metrů čtverečních a návštěvníkům umožní nahlédnout do fungování moderní letecké přepravy a jejích největších úspěchů.

„Toto vysoce technologicky vyspělé zařízení s sebou do Londýna přinese jedinečnou příležitost nahlédnout do dynamického světa letectví,“ řekl Tim Clark, prezident společnosti Emirates Airline, „hlavním cílem tohoto centra je ukázat zábavnou, ale vzdělávací formou, co to znamená, úspěšně nechat vzlétnou 560 tunový letoun 40 000 stop vysoko do vzduchu. Naším cílem je vysvětlit složitou vědu spojenou s moderním letectvím interaktivní a zábavnou formou.“

„Londýn je jedním z největších měst na světě s jedním z nejvytíženějších mezinárodních letišť, a proto je ideálním místem, kde jsme mohli tuto interaktivní atrakci vybudovat. Naše společnost úspěšně provozuje lety do Londýna od roku 1987 a otevřením Emirates Aviation Experience ještě více rozšíříme naši již nyní rozsáhlou působnost ve Velké Británii. Tuto permanentní atrakci můžeme Londýnu a milionu mezinárodních návštěvníků představit pouze díky dobrým vztahům s Velkou Británií a naší zálibě v inovacích,“ dodal Clark.

Využitím moderních technologií, interaktivních displejů a modelu letadla v životní velikosti vzniká pohlcující zážitek rozdělený do několika zón, které vezmou návštěvníky na interaktivní cestu do světa letectví.

Emirates Aviation Experience nabídne také první veřejně přístupný letecký simulátor dvou Airbusů A380 a dvou Boeingů 777 na světě. Simulátor obsahuje kompletní vizuály krajiny a umožní návštěvníkům naplno vyzkoušet své schopnosti vzlétnout a přistát. Centrum je zaměřené na lidi všech věkových kategorií a pro veřejnost bude otevřeno v době vrcholící turistické sezony v červenci.

Společnost Emirates v této části Londýna již provozuje Emirates AirLine, oblíbenou londýnskou lanovku přes řeku Temži, který byla otevřena loni v červnu. Emirates ji budou sponzorovat po dobu následujících deseti let. A právě rok po otevření Emirates AirLine se očekává, že Emirates Aviation Experience ještě více stimuluje cestovní ruch a rozvoj v této oblasti Londýna.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments