Autobusový dopravce FlixBus posílí v letním jízdním řádu své linky o desítky spojů týdně. Zvýšení frekvence plánuje zejména na trasách mezi Prahou a Brnem, Libercem nebo Karlovými Vary. Na některých linkách přidá i nové zastávky. Dopravce o tom informoval v tiskové zprávě. Autobusové i železniční jízdní řády se v Česku mění 9. června.

„S každou změnou jízdních řádů vyhodnocujeme stávající nabídku vnitrostátních spojů a procházíme náměty na zlepšení, které dostáváme od zákazníků,“ uvedla mluvčí společnosti Martina Čmielová.

Největší posílení FlixBus plánuje pro spojení na Vysočině. Na trase mezi Prahou a Brnem bude totiž od nového jízdního řádu stavět více než 40krát týdně na autobusovém nádraží v Jihlavě. Kromě nové zastávky v Jihlavě navýší dopravce i celkový počet spojení mezi Prahou a Brnem o dalších 14 spojů týdně.

Dopravce začne od neděle stavět i na několika nových zastávkách. Na pravidelné lince mezi Zlínem a Brnem bude nově zastavovat v Malenovicích a dále mezi Prahou a Českým Krumlovem na zastávce Špičák.

FlixBus zintenzivní také spojení na trase Praha-Liberec, a to o devět spojů týdně. Po dobu konání filmového festivalu v Karlových Varech pak společnost posílí spojení mezi Prahou a Karlovými Vary. Během festivalového týdne přidá 16 spojů.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments