Kategorie DOPRAVA v Magazínu, je za poslední tři měsíce u vás nejoblíbenější co se počtu shlédnutých článků týká. Od zavedení pravidelného informování vás, čtenářů v této sekci, dochází k nárůstu shlédnutelných článku o 380%. Tím nám jasně dáváte najevo, že o další informace i z ne-modelářského odvětví stojíte.

O kategorii se starají dva redaktoři, konkértně Martin Vácha a Tomáš Sekyra, některé autorské články pocházejí i od jiných přospěvovatelů, ale především také od vás. Jelikož každý registrovaný uživatel může psát články, po malé revizi a úpravě – jsou do max. 120 min. vždy „expedovány“ pro ostatní čtenáře.

Tato kategorie se navíc řadí na první příčku ve čtenosti v sekci ne-modelářského zaměření. Pochopitelně stále první pozici zaujímá modelařina, která si své „zlaté“ místo drží již od vzniku tohoto webu v roce 2007. Nové kategorie budeme zavádět i nadále, v testovacím provozu před dalším faceliftem – je kategorie AUTO-MAG, který se bude zabývat produkcí automobilů z první republiky, Českolovenské produkce, ale i té současné. Především pak oblast nákladních automobilů s vazbou na želenici I. až IV. provozní členěné epochy.

Pokud jde o další katalog: MINI-MAG, ten v současné době prožívá období stagnace, jeho další osud budeme v Redakci řešit v březnu. Jsou zde i úvahy, že by se začlenil jako samostaný „bratr“ magazínu AUTO-MAG.

Kategorie Doprava se navíc později rozčlení do samostatného magazínu. Již dnes tuto kategorii odebírá formou RSS čtečky, přes 269 čtenářů a jejich počet se neustále rozšiřuje. Děkujeme vám za podněty a nápady pro realizaci, tak i některé výtky ohledně úprav stránky a její členění a případné listování mezi články a jejich provázanosti.

Letos se navíc chystáme na zavedení databanky fotografií z oblasti železniční dopravy a přepravy – kde budou k dispozici pro další média fotografie ve vysokém rozlišení, s minimálním 1024 x 768 px.

Na databance fotografií se nicméně budete moci podílet i vy, čtenáři – bližší informace v brzké době zveřejníme.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments