Ačkoliv je čas letní, firma BRAWA rozhodně svůj čas na trhu neztrácí. Snad nejvíce kdy modifikovatelnou verzí modelu lokomotivy V100, doznala i u firmy BRAWA pod „vlajkou“ CargoServ. Firma je známá spíše výrobou precizních modelů s důrazem na vypracování detailů, přesnosti a kvality – to nám ostatně dokazuje již řadu let.

V novinkovém letním vydání BRAWA uvádí do prodeje několik verzí nákladních vozů, na novinkový sortiment se teď podrobně podíváme:

V celém kompletu jde tedy o SET balení lokomotivy V100 firmy CargoServ s nákladními vozy charakteru: chladírenského – pivovarnického, krytého a plošinového – klanicového. Tyto vozy, stejně jako model V100, lze nakupovat i samostatně.

V100 z kovu – na plast zapomeňte

CargoServ je dceřinou společností firmy Voest Alpine, ta působí převážně aktivitou v nákladní dopravě kolem Lince. Mimo to, firma vlastní obsáhlou flotilu lokomotiv V100 po zaniknuvší DR (Deutsche Reichsbahn). Model BRAWA V100 je opět charakterizován svým vzhledem do typických prodrobností – jemné ryté detaily, spáry, bezchybný lak a přesný potisk, ostatně ten je násoben i vysoce detailními grifi na čelech modelu s přesnnou rytinou do kovu. Model V100 je dále vybaven multi-univarzálními podvozky pro vytáčení rámu modelu v ostrých úhlech odbočení. V základní výbavě má model taktéž LED osvětlení s 21-pin rozhraním pro připojení dekodérů.

Empatie v sortimentu značky BRAWA jsou značné, vývoj a výroba moderních lokomotiv a motorových vozů, se snoubí s precizností vozů a parních lokomotiv v historii jako velkým mezníkem.

Lokomotiva modelu V100 je již vybavena LokSound dekodérem…!

Artikl: 41204-41207 bude nabízen jak v plastové, tak i kovové verzi, čímž se BRAWA řadí na první místo v této nabídce mezi zaběhnutými výrobci plastikových modelů železničního oboru. Dále v ozvučené a základní verzi:

48013 zařaditele k.k.St.B

48241 konstrukční řady G10 (střední Zetka) „Stiegl“ der B.B.Ö

48686 typové řady Rr zařaditele ÖBB

48687 konstrukční řady Glr zařaditele taktéž ÖBB

Všechny články s charakteristikou modelů BRAWA

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments