Ačkoliv je čas letní, firma BRAWA rozhodně svůj čas na trhu neztrácí. Snad nejvíce kdy modifikovatelnou verzí modelu lokomotivy V100, doznala i u firmy BRAWA pod “vlajkou” CargoServ. Firma je známá spíše výrobou precizních modelů s důrazem na vypracování detailů, přesnosti a kvality – to nám ostatně dokazuje již řadu let.

V novinkovém letním vydání BRAWA uvádí do prodeje několik verzí nákladních vozů, na novinkový sortiment se teď podrobně podíváme:

V celém kompletu jde tedy o SET balení lokomotivy V100 firmy CargoServ s nákladními vozy charakteru: chladírenského – pivovarnického, krytého a plošinového – klanicového. Tyto vozy, stejně jako model V100, lze nakupovat i samostatně.

V100 z kovu – na plast zapomeňte

CargoServ je dceřinou společností firmy Voest Alpine, ta působí převážně aktivitou v nákladní dopravě kolem Lince. Mimo to, firma vlastní obsáhlou flotilu lokomotiv V100 po zaniknuvší DR (Deutsche Reichsbahn). Model BRAWA V100 je opět charakterizován svým vzhledem do typických prodrobností – jemné ryté detaily, spáry, bezchybný lak a přesný potisk, ostatně ten je násoben i vysoce detailními grifi na čelech modelu s přesnnou rytinou do kovu. Model V100 je dále vybaven multi-univarzálními podvozky pro vytáčení rámu modelu v ostrých úhlech odbočení. V základní výbavě má model taktéž LED osvětlení s 21-pin rozhraním pro připojení dekodérů.

Empatie v sortimentu značky BRAWA jsou značné, vývoj a výroba moderních lokomotiv a motorových vozů, se snoubí s precizností vozů a parních lokomotiv v historii jako velkým mezníkem.

Lokomotiva modelu V100 je již vybavena LokSound dekodérem…!

Artikl: 41204-41207 bude nabízen jak v plastové, tak i kovové verzi, čímž se BRAWA řadí na první místo v této nabídce mezi zaběhnutými výrobci plastikových modelů železničního oboru. Dále v ozvučené a základní verzi:

48013 zařaditele k.k.St.B

SOUVISLOSTI  Úprava vozu Gmms 60 firmy Roco

48241 konstrukční řady G10 (střední Zetka) “Stiegl” der B.B.Ö

48686 typové řady Rr zařaditele ÖBB

48687 konstrukční řady Glr zařaditele taktéž ÖBB

Všechny články s charakteristikou modelů BRAWA

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na