POHONNÉ HMOTY | V New Yorku byla 24. února otevřena čerpací stanice Ewing Energies, která prodává benzín za 1,98 dolaru za litr, zatímco jinde v okolí stojí 3,50 dolarů. Nejednalo se však o daňový únik, pančování či cenovou válku, ale o upoutávku na třetí řadu legendárního seriálu Dallas televizní stanice TNT, který má v USA premiéru.

Pumpu slavnostně otevřel Josh Henderson představitel hlavní postavy seriálu Johna Rosse Ewinga a její zákazníci si mohli natankovat nejvýše 98 litrů, přičemž cena 1,98 za litr platila pouze jeden den. Akce měla předehru na facebooku či you tube ale také v rádiu, tisku a na billboardech, přičemž do poslední chvíle nebylo jasné, kde se vlastně otevře.

Nakonec se tak stalo na 10 Avenue na Manhattanu. Ti, kteří se na Manhattan 24. Února nedostali mohli prostřednictvím facebooku vyhrát alespoň tzv. „Black Gold Card“ jako poukázku na benzín v hodnotě 50 dolarů.

Kampaň na novou řadu této mýdlové opery, která měla premiéru již v roce 1980 a na české obrazovky dorazila celkem úspěšně až po sametové revoluci, připravila stanici TNT agentura Grey. „Neexistuje lepší způsob, jak oslavit návrat Dallasu,“ prohlásil na adresu této kampaně Tricia Melton , marketingový víceprezident stanic TNT , TBS a Turner Classic Movies ( TCM ).

Zdroj: NEWS Corp.

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments