Čím více mě Roco ujišťuje o své neschopnosti a kvalitách modelů, tím více se zaměřuji na modely ostatních výrobců v alternativním pojetí. Model elektrické lokomotivy E410.012 má dnes již muzeální statut, každopádně je zcela provozní, a v nedávné době prošla revizí.

LS Models nabízí především řadu kvalitních modelů osobních a nákladních vozů, s modely lokomotiv nikdo ale nepočítal, že předčí věhlasné Roco, s firmou Roco začínají být velké problémy, jinak na tom není ani Piko. Téměř neomezený trh těmto výrobcům dal velké možnosti, ovšem zákazník není ovce – hledá alternativu!

U LS Models je model E410.012 vyobrazen do III. resp. do IV. provozní epochy. Je vybaven periferií pro připojení dekodéru 8pin, pantografové sběrače umožňují odběr elektřiny přímo z troleje, model také ve své výzbroji vlastní špičkový motor Faulhaber…

Zařaditel: DB (Deutsche Bahn), statut: muzeální – provozní.

Cena 235 €

V dohlednu chci s tímto modelem natočit krátké video z jízdy na souvislém pásu tratě. Při testovací jízdě slyšíte pouhe přejezdy přes výhybky a anglické kříže, model nevykazuje žádné známky ruchu z útrob skříně modelu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments