Nová konstrukce cisternových vozů Zacns od Roco

0

Firma Roco uvede do prodeje zcela novou konstrukční koncepci cisternových vozů Zacns. Jedná se o již vyráběný model, který je možné v různých variantách zakoupit dodnes. Jejich označení jsou GATX, DHL, Wascosa, Ermewa atd. Nový model bude k dispozici v setu po dvojici, a to s provozovatelem Wascosa, GATX a DHL, posledně jemnovaný bude v setu po třech vozech. Všechny vozy v balení budou mít samostatně inventární číslo.

Modely vychází ze skutečné předlohy, pochopitelně jinak to u tohoto výrobce ani nejde, a jsou určeny pro přepravu leteckého benzínu, benzínu, nafty a dalších ropných produktů. Konkrétně set DHL jezdí v reálném provozu s leteckými benzíny na letiště ve Frankfurtu nad Mohanem, Mnichově, Vídni a Hamburku. Jejich nasazení je sice sporadické, běžný fotograf jej nemá šanci spatřit, zásoby leteckého kerosinu jsou prováděny v Německu převážně v nočních hodinách.

Balení po dvou vozech pořídíte za cenu 89,90 EUR, a set DHL trio cisteren za cenu 134,90 EUR

Modely budou tentokrát bez patiny, kterou se firma snaží některé sety „okrášlit“, kupodivu vždy poměrně zdařile. Decentní patina je rozhodně přijatelnější, než její zbytečné nadužívání.

  • WASCOSA 76027
  • GATX 76028
  • DHL 76029

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments