Ano, superlevný tablet T760, který je ovšem k zakoupení (zatím), jen v USA. Proto nikdo z nás neskrýval nadšení, když se tento model objevil na redakčním stole. Nákupy tabletů se pro nás modeláře nejspíš stanou novým fenoménem, obvzlášť v době, kdy Holding Roco & Fleischmann, uvedou do prodeje novou centrálu Z21 před letními prázdninami.

 

Pojďme si tedy představit základní parametry tohoto modelu.Tecplast Tpad T760 je v prodeji v USA za cenu 237$, tedy cena velice příjemná! Do Evropy vám balíček z centrálního skladu pro EU z Bostonu, dorazí za pouhé 4 dny, což je oproti minulosti, značný posun dopředu. T760 pracuje s operačním systémem Android 2.3, je vyzbrojen procesorem ARM Cortex A8, pracující v rychlosti 1,2GHz, grafickým čipem GC800, ale pouhým 512MB paměťovým modulem DDR3, WIFI, 3G Flash kamerou 10.1

{qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/technik/jak-na-to/985-otestovali-jsme-superlevny-tabllet-t760{/qrcodegenerator}Ohledně dalších periferií zde nechybí ani HDMI, 3G, Bluetooth. Velikost obrazové polochy je dostačujících 7″ s max. rozlišením 1024 x 600 px. Velkou předností tabletů je jejich výdrž byterií, souvisle spuštěné video ve full mode, vám vydrží na jeden cyklus nabíjení 3 až 5 hodin do vybítí kapacity bateri. V klasickém pracovním režimu pak kapacita baterií postačuje na práci od 12 do 14,5 hod.

S kapacitou vnitřní datové paměti je to už ovšem horší. Tablet T760 nabízí pouhých 8GB s tím, že lze rozšířit tuto pamět o externí SD kartu do maximální kapacity 32GB! Jelikož chceme tablet využívat jen ve spojení s novou centrálou Z21, větší kapacitu ani nebudeme potřebovat… klasické a běžné provozní aplikace pro instalace a provozování ovládacího schématu kolejiště v režimu DCC – dostačující.

Kam dál:

{article Z-21 nová centrála pro realtime řízení modelů}{title} {readmore:Číst článek…}{/article}

{article Nová centrála Z-21 Roco: malá revoluce v ovládání layoutu}{title} {readmore:Číst článek…}{/article}

{article Funkce nové Roco centrály Z-21}{title} {readmore:Číst článek…}{/article}

{article Tablety pro ovládání kolejiště. Ano či ne!}{title} {readmore:Číst článek…}{/article} 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments