Kde jsou ty časy, kdy nám stačil plechový profil kolejí typu „U“ a pár domečků s velkou žárovkou uvnitř, případně nějakým tunele z plastového odlitku. Dnes už má modelář větší nároky na detaily a na provedení určitých prvků, ať již těch architektonických, tak i jiných vizuálních nebo provozně technických – na svém kolejišti.

My pro Vás připravujeme celou řadu prezentací mnoha nových mabufaktur a výrobců, ať již těch renovovaných, tak i výrobců tzv. „z garáže“ kde ostatně vznikají ty nejlepší modelové unikáty doplňků pro modelová kolejiště. Ať už se jedná o odlitky ze speciálních formovatelných materiálů, tak i o odlitky sádrové – tedy speciální modurit pro modeláře, ten nabízí například firma Noch nebo Scenic Modelbau.

Řada odlitků je ovšem nabízena v neobarveném, tedy v nenapatinovaném stavu, vše ostatní si musí každý přizpůsobit dle vlastních představ. Pakliže se dnes již zajímamé o hlubší modelářské detaily, jsou tyto prvky pro kolejiště zcela unikátní. Kdo se vyžívá ve tvorbě různých zátiší a zákoutí v modelovém kolejišti, může mít z takových produktů velkou radost. A o to vlastně jde…

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments