Stránky Magzine.cz navštívilo téměř 20 milionů čtenářů. Je to pro nás signál k dalšímu rozšíření rubrik i témat

0

Specificky na dopravu zaměřený portál Magzine.cz a samostatné mobilní platformy pro chytré telefony a tablety, navštívilo za celý rok 2021 téměř 20 milionů čtenářů, do půlnoci, tedy přesně 19 975 889 čtenářů. Jedná se tak o zcela jednoznačný návštěvnický rekord, který za celou dobu trvání existence těchto stránek ještě nepadl.

Portál Magzine.cz existuje na domácím internetu od roku 2007. Postupem let se tématicky transfrmoval do současné podoby, a je jedním z nejvíce navštěvovaných specifických portálů v oboru dopravy. Pro nás v redakci je to signál, že i v následujícím roce budeme platformu těchto stránek i nadále rozvíjet, změny přijdou postupně v lednu a v únoru.

  • NÁVŠTĚVNOST 2021: 19 975 889
  • VYDANÝCH ČLÁNKŮ: 1 854
  • ZOBRAZENÝCH ČLÁNKŮ: 24 256 517
  • REGISTROVANÝCH ČTENÁŘŮ: 13 201
  • ODESLÁNO INFOMAILŮ: 97

Nově se rozšíří také autonomní informační prostor pro mobilní zařízení, na kterých je možné už dnes publikovat zcela samostatný informační obsah, a to nezávisle na mateřských stránkách. Oba servery na kterých je tento portál provozován, jsou ve slunečných dnech napájeny solárními panely, i nadále chceme tento podíl navyšovat tak, aby denní potřeba elektřiny ze solárních panelů stoupla na 37 procent.

V únoru přijdou hned zásadní změny, a to změna některých rubrik které zaniknou, další naopak vzniknou. Primárně se zaměření portálu Magzine.cz bude i nadále věnovat dopravě, cestování, automobilismu – rozšířena bude rubrika Minimag. Nově vzniknou rubriky o vývoji pohonných hmot, zásadní proměnou bude upravena rubrika Travel, rozšíří se témata s články které Vás nejvíce zajímají, a tedy jsou vysoce čtené.

Rozšíří se publikování tématických článků na pokračování. Více se zaměříme na konrétní spektrum oborů v dopravě, logistice, firmách a byznysu kolem dopravy všeobecně. Další rubriky pak budou rozděleny a některé svými tématy a informačním obsahem vyčleněny pod samotatné rubriky, ty naopak budou jiné na klasické PC platformě, a pochopitelně na platformách pro chytré mobilní telefony a tablety.

i nadále platí, a na tom si zakládáme: že nehodláme zobrazovat agresivní formu reklamy, která čtenáři na mnoha jiných portálech, vyskakuje drze přes články a celé LCD či části monitorů. Zůstáváme skromní, a i s klasickou minimální reklamou se celý portál jako takový uživí, a to i včetně našich externistů.

Nemáme zapotřebí se „cpát“ do podvědomí se svojí existencí do podobně zaměřených portálů či médií, a jsme velmi vděčni, že nám zachováváte přízeň..

Vážení čtenáři,

přejeme Vám všem vše dobré v roce 2022, a i nadále se na Vás budeme těšit u „nového obsahu“ těchto stránek.

Vaše Redakce Magzine.cz

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments