Firma TRIX, uvedla v katalogu 2009/10 velké množství SETových vozů pro epochy III. až VI. Vyjímkou nejsou ani sestavy o počtu 12-16 vozů. Zda tím chce podpořit prodej, nebo ojedinělost, kdo ví.

03

Trio silovozů V. epochy, je v provozu u SNCF jako pronajímatele pro CoopAgri Bretagne. Vozy jsou určeny pro přepravu zemědělských komodit, převážně obilovin, směsí šrotů a potravinářských hnojiv. Tyto velkoobjemové vozy nahrazují vozy s menšími objemy, zejména pro delší vzdálenosti v rámci EU.

Trix artikl: 24546, H0 1:87, SNCF, V. – VI. epocha. Cena se pohybuje od 99,- do 143,- EUR. V Drážďanech, případně i v Berlíně, lze tuto sadu vozů pořídit již za 104.50,- EUR!

Firma Trix, jak píšeme již na začátku, začala celkem drasticky útokem s mnoha variantami SET vozů, ať se jedná již o vozy samotné (z 90%) nákladních SETů, tak i SETy s lokomotivou. Postupně si některé na stránkách představíme. Zajímavostí je i model BR50 s 16 vozy Falls. Model je např. bez dekodéru, ale vozy jsou s decentní patinou a každý kus s jiným provozním číslem.

01

03

04

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments