Brekina, tradiční výrobce silníčních modelů. Trošku nejspíš přičuchuje k mezerám v kolejovém sortimentu? Při objevení tohoto vozítka bylo rozhodnuto – další přírůstek ve vozovém parku depa Děčín.

01

…vůbec v tomto případě nehraje roli, že se jedná o vozítko modelu VW. Ze skutečného provozu se jedná o inspekční drezínu DB (Deutsche Bahn), je vystavena do III. provozní epochy. Z dnešního pohledu jde o muzejní exponát DB AG. Model je vybaven 5pól motorkem. Ačkoliv My, hánulkáři jsme zvyklý na velké vnitřní prostory modelů, s digitalizací tohoto „prcka“ to nebude také tak problematické. V tomto případě použití miniaturní dekodérů Zimo, bude asi to pravé řešení. S ozvučením bych už to tak vesele neviděl, ač brblající motor v podobě tohoto modelu, by byl na kolejišti hezkým zpestřením. Přesto, je model vyzbrojen 8pin periferií pro připojení dekodérů. Zde bude třeba dbát na vhodný výběr co do velikostí !

U firmy Brekina hledejte pod artiklem: 63031, s cenou od 70,- € do 84,- €

Námi zakoupený exponát, byl pořízen v ceně 72.50,- € v Drážďanech + poštovné (včetně nějakých dalších silničních modelů Brekina) 4.50,- € = 77,- € a je to doma…

02

03

04

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments