Tyto stojánky jsou vyrobeny z překližky,která je řezána laserem a proto není k sestavení nutné lepidlo vše do sebe zapadá velice přesně, dále je zde možnost na dřevěné části laserem vygravírovat obrázky i nápisy. Skleněná část je tubus o síle skla 2,5mm, které je na koncích zataveno aby vznikla oblina a ne ostrá hrana, která by mohla model poškodit.

Délku skleněného tubusu je možné měnit od cca 20cm až do 150cm, zde se jedná o jeden tubus. V případě uložení celé soupravy lze tubus nastavit do požadované délky přes 150cm ale v místě spoje je cca v síle 0,5cm narušena optika skla. Průměr tubusu je až do 95mm vnitřního průměru. Do vnitřku tubusu lze dát model na jakoukoli kolej nebo tam model umístit bez koleje.

Tubusy jsou uzavřeny přesným víčkem které k modelu nepustí prach a model je tak ochráněn a sběratel si jej může neustále nerušeně prohlížet. Tyto stojánky nejsou určeny jen pro rozchod HO! Ty, které jsou vyfoceny jsou jen orientační. Mě jako výrobci lze zadat jen měřítko, délku tubusu, a kolik jich má být nad sebou –  tedy dva,tři nebo více. Vše je limitováno pouze rozměrem místa kde bude stojánek umístěn. Já po té zpracuji návrh, který dám budoucímu majiteli schválit a můžeme po zaplacení zálohy nebo celé částky začít vyrábět…

  1. dodací lhůta je max.10 dní.
  2. určeno pro jakékoliv domácí měřítko žel. modelů a jiných modelů
  3. laserem vyřezávané přesné dílce
  4. kontakt: 608 201 49
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments