Tak konečně došla řada i na naší provenienci, po velkém vstupu tohoto modelu v barvách DB (Deutsche Bahn), je od listopadu, resp. od letošního prosince (Roco deklarovalo 44 týden), v prodeji v barvách Najbrt i nový motorový vůz pro České dráhy. Neplánovanou zajímavostí je ovšem fakt, že vydání tohoto modelu, vyšlo téměř stejně, jako zavádění těchto reálií ve skutečném provozu. Více v článku: Liberecko a Vysočina s novým Stadlerem.

V korporátních barvách je u firmy Roco v prodeji zatím jen jedna varianta číselného označení, na vlečné vozy zapomeňte. Důvodem posunutí termínu s uvedením do prodeje byla ale skutečnost, že nebylo možné záskat skutečná provozní čísla a další signatury z vozu jako takového. Proto tento pozdní, ale příjemný předvánoční termín!

Model řady BR 650 Stadler, je dodáván bez funkčního spřáhla, tedy s klasickým záslepným spřáhlem tak, jak jej mají tyto vozy ve skutečném provozu. V tomto případě je třeba pro pozdější zdvojený provoz těchto vozů, počítat s výměnou za kinematiku krátkých spřáhel, případně za spřáhla typu Magnematic – magnetické zcela automatické rozpojování souprav pomocí vhodě umístěných magnetů v kolejišti…

  • model hledejte u prodejců pod artiklem 63184
  • analogová verze
  • periferie 8pin
  • 2x hnaná náprava + 1x s bandáží
  • přepínání pozičních světel dle směru jízdy
  • délka: 293 mm.

Cena deklarovaná výrobcem: 174€ / 4.350,- CZK, prodejní cena v CZ: +/- 4.100,- CZK

Kam dál?

Stadler BR 650 od firmy Roco

Motorové vozy Stadler Shuttle pro ČD od Roco

Liberecko a Vysočina s novým Stadlerem

Roco: Stadler Swiss pro ČD již téměř realitou

Stadler ze Švýcarska, nové vozy pro ČD

SOUVISLOSTI  SET vozů pro přepravu uhlí firmy Roco

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde