Firma Viking vstupuje na trh s modely velkých měřítek. Jako startovní SET uvádí do prodeje model traktoru Fendt 936 Vario se sběracím vozem pícniny ZX 450 GL.

Model je sestaven z kovových součástí, je propracován do nejmenších detailů, firma neuvádí věkový limit pro užívání, jedná se spíše o sběratelský artikl, proto je určen pro uživatele kteří jej „zaparkují“ do prosklených vitrýn.

Model má chytře vyřešenu variabilitu příslušenství na kterou chce Wiking postupně vyrábět a dodávat řadu strojových příslušenství pro zemědělství – upozorňujeme, že se jedná o absolutně funkční prvky: otáčení, převracení, zvedání, pohyb… aj, pohybující se prvky modelů a příslušenství…

Sortiment této firmy není nikterak oslnivého charakteru, ale o to více se jeho vývoj dokáže zaměřit na preciznost a výsledek své produktové kvality! Jako jedna z mála firem, se tento výrobce zaměřil i na výrobu auto-modelů v měřítku 1:160.Ale zpět k výběhovému modelu v měřítku 1:32…, traktor má otevírací dveře kabiny, zvedací střechu pro větrání, detailně propracován interiér, nastavitelná zpětná zrcadla a mnoho dalšího. Všechny půvabné detaily jsou v naprosté dokonalosti a přesnosti vůči ostatním dílům modelu, Traktor je vybaven také vizuálními efekty z opravdového provozu – předlohy této modelové řady!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments